• UKR
  • ENG
  • Долучитись
  • UKR
  • ENG
  • Долучитись

    Агентство ООН у справах біженців

    Агентство ООН у справах біженців

    Агентство ООН у справах біженців, є глобальною міжурядовою організацією, яка присвячує свою діяльність порятунку життів, захисту прав і створенню кращого майбутнього для біженців, вимушено переміщених громад та осіб без громадянства.

    Ми працюємо над тим, щоб кожна людина мала право шукати притулку та знаходити безпечне місце після того, як вона втекла від переслідувань, насильства, війни чи катастрофи в своїй країні. З 1950 року ми реагуємо на численні кризи на багатьох континентах і надаємо юридичну підтримку та життєво важливу допомогу біженцям, шукачам притулку, внутрішньо переміщеним особам та особам без громадянства.

    Ми допомагаємо рятувати життя та будувати краще майбутнє для мільйонів людей, які вимушені залишити домівки.

    УВКБ ООН працює в Україні з 1994 року, коли Агентство підтримало репатріацію кримських татар, а в 1996 році уклало Угоду з урядом України. Згідно зі своїм мандатом, УВКБ ООН надає послуги захисту та підтримку, щоб допомогти біженцям, внутрішньо переміщеним особам (ВПО), постраждалим від війни та особам без громадянства отримати доступ до своїх прав та основних послуг і знайти стійкі рішення. У 2014 році УВКБ ООН збільшило свою присутність на сході України, щоб надавати гуманітарні послуги та допомогу людям, які постраждали від війни.  Після повномасштабного вторгнення Російської Федерації в лютому 2022 року УВКБ ООН ще більше розширило свою діяльність і тепер присутнє в Чернівцях, Дніпрі, Києві, Львові, Полтаві, Одесі, Ужгороді, Вінниці, а також у Донецьку та Луганську – на територіях, що перебувають під тимчасовим військовим контролем Російської Федерації.

    УВКБ ООН підтримує та доповнює заходи реагування української влади за трьома основними напрямами:

    (1) надання послуг у сфері соціально-правового захисту,  діяльність у сфері захисту на рівні громад, та проведення адвокаційної роботи,

    (2) допомога з наданням прихистку та житла в надзвичайних ситуаціях, та сприяння отриманню доступу до гідних умов проживання в коротко – та середньостроковій перспективі, та

    (3) підтримка в задоволенні базових потреб постраждалого населення через надання грошової допомоги та предметів першої необхідності (непродовольчих товарів).

    Напередодні зими УВКБ ООН розпочало реалізацію заходів із підготовки до зими в рамках колективних зусиль, спрямованих на те, щоб допомогти постраждалим від війни людям залишатися в безпеці й теплі, та отримувати захист. Ці заходи також спрямовані на забезпечення гідних умов проживання протягом суворих зимових місяців. УВКБ ООН поставило собі за мету охопити майже 1 мільйон людей та надати допомогу у вигляді предметів для проходження зими, а саме: теплі ковдри, спальні мішки, термоси та твердопаливні обігрівачі; грошову допомогу для компенсації додаткових витрат, пов’язаних з опаленням взимку. Ця допомога також буде включати діяльність зі збільшення кількості місць та покращенням умов проживання в місцях колективного проживання (МКП), проведення ремонтів та утеплення будинків, щоб люди могли залишатися у власних домівках.  Станом на 7 лютого 2023 року в рамках програми УВКБ ООН із підготовки до зими допомогу отримали 1,565,204 осіб. Крім того, УВКБ ООН надало 106 генераторів для обігріву «Пунктів незламності» та МКП, щоб люди могли зігрітися та поспілкуватися зі своїми близькими.

    Контакти
    Тип учасника
    Донори
    Участь в проєктах
    На виконанні

    Місто: Київ

    Галузь: Будівництво

    Кінцева дата пропозицій: 30 листопада 2023

    Станьте учасником ліги оновлення України
    Доєднайтеся до інших компаній та людей, що вже стали учасниками великої команди по відновленню нашої країни
    Приєднатися
    Outdated Browser
    Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
    Outdated Browser
    Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
    ви можете вільно користуватися ним.
    67.15%
    людей використовує
    цей браузер
    Google Chrome
    Доступно для
    • Windows
    • Mac OS
    • Linux
    9.6%
    людей використовує
    цей браузер
    Mozilla Firefox
    Доступно для
    • Windows
    • Mac OS
    • Linux
    4.5%
    людей використовує
    цей браузер
    Microsoft Edge
    Доступно для
    • Windows
    • Mac OS
    3.15%
    людей використовує
    цей браузер
    Доступно для
    • Windows
    • Mac OS
    • Linux