• UKR
 • ENG
 • Долучитись
 • UKR
 • ENG
 • Долучитись

  Проект “Сонячні лікарні” від компанії SOLAR FAMILY

  SOLAR FAMILY представляє до Вашої уваги проект “Сонячні лікарні” – це впровадження енергетичної безпеки в медичному закладі завдяки сонячній електростанції!

  Понад 11 років компанія SOLAR FAMILY будує сонячні електростанції. За цей час було побудовано та запущено в роботу більше 1000 сонячних електростанцій, загальною потужністю більше 7 МВт. Сонячні станції завжди реалізуються компанією «під ключ» та включають в себе наступний перелік послуг: проектування, поставка найнадійнішого в світі обладнання, монтаж, запуск та налаштування, гарантійне супроводження впродовж 10-ти років, сервісне обслуговування впродовж 10-ти років, клінінг сонячних панелей, документальне оформлення, сервісна підтримка онлайн впродовж усього терміну експлуатації обладнання.

  Минулого та цього року в Україні медична система пройшла через важку зиму, у деяких областях ворог неодноразово намагався занурити наші лікарні в холод і темряву, ставлячи під загрозу життя пацієнтів, адже воно дуже часто напряму залежить від енергоживлення в лікарнях. 

  Багатий досвід SOLAR FAMILY установок сонячних електростанцій на приватні домогосподарства, сільськогосподарські підприємства, лікарні, офісні установи, приватні підприємства з виробничої діяльності, дають нам право стверджувати, що наявність сонячних панелей та систем енергозбереження - ще один крок до того, щоб зробити наші лікарні енергетично незалежними та забезпечити безперебійне надання край важливих медичних послуг.

  Сонячна електростанція, яку пропонує SOLAR FAMILY для Лікарні інтенсивного лікування Боярської міської ради, дасть змогу лікарні не лише заощаджувати до 15 000 USD витрат на енергоресурси, але і допоможе частково забезпечити роботу медзакладу під час аварійних відключень. 

  В Україні вже є багато прикладів працюючих «сонячних» лікарень, які завдяки сонячним електростанціям мають додаткове джерело електроживлення, що дає змогу щорічно економити суттєві кошти та спрямовувати їх на модернізацію лікарні, надання додаткових послуг для пацієнтів, покращення умов, закупівлю додаткового необхідного медичного обладнання, ліків тощо.


  Сонячна електростанція, яку ми пропонуємо для Лікарні інтенсивного лікування Боярської міської ради має потужність масиву сонячних панелей 80 кВт/год та запас потужності акумуляторних батарей більше 150 кВт/год. 

  На практиці - це автономне живлення надважливих систем інтенсивної терапії та критичного лікарняного обладнання при випадках відсутності електроенергії.

  SOLAR FAMILY має досвід будівництва сонячних електростанцій на лікарнях, адже приймали активну участь у реалізації подібних проектів при підтримці Благодійного фонду в пʼятирічній програмі «Сонячні лікарні»


  СОНЯЧНА ЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ ДЛЯ ЛІКАРНІ З ВЛАСНОЮ СИСТЕМОЮ НАКОПИЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ - ЦЕ МОЖЛИВІ ВРЯТОВАНІ ЖИТТІ ТА ГАРАНТІЯ ЕНЕРГЕТИЧНОЇ  БЕЗПЕКИ ДЛЯ МЕДИЧНОГО ПЕРСОНАЛУ ТА ПАЦІЄНТІВ!

  1. Життєвоважливість послуг.  Лікарні забезпечують життєвоважливі медичні послуги, і важливо мати надійне джерело енергії для підтримки цих послуг. У випадку відключення електроенергії важливе медичне обладнання, вентиляційні системи і освітлення повинні функціонувати без перерв.
  2. Аварійні ситуації. Як показує практика у лікарні можуть виникнути різні аварійні ситуації, такі як природні катастрофи, аварії в електричних мережах або технічні неполадки через обстріли. Сонячна станція з резервним живленням забезпечує незалежне джерело енергії, яке може бути використане в таких ситуаціях.
  3. Підтримка медичних приладів. В лікарнях використовується велика кількість медичних приладів, які потребують стабільного електропостачання. Резервне живлення забезпечує безперебійну роботу цих пристроїв, що є важливим для діагностики та лікування пацієнтів.
  4. Забезпечення безпеки пацієнтів. В разі відключення електроенергії можуть виникнути серйозні загрози для безпеки пацієнтів, особливо тих, хто потребує спеціалізованого обладнання або інтенсивного нагляду. Резервне живлення може допомогти уникнути ситуацій, коли життя пацієнтів ставиться під загрозу через відсутність енергії.
  5. Зменшення витрат на резервне пальне. Використання сонячної енергії разом з акумуляторами може працювати разом з дизельним генератором, як результат - лікарня зменшить витрати на дороге резервне пальне. Це може бути важливим економічним фактором для лікарні.
  6. Власне джерело енергії, котре за сприятливих умов буде надавати лікарні енергію від сонця.

  SOLAR MEDICINE - презентація.pdf

  Лікарні інтенсивного лікування Боярської міської ради
  PDF-файл, 5.58 МБайт

  Учасники
  Місто
  Боярка
  Галузь
  Охорона здоров'я
  Бюджет
  165 000$
  Кінцева дата пропозицій
  31 жовтня 2023
  Кінцева дата реалізації
  Орієнтований строк виконання проекту - 1,5 місяці (після отримання фінансування): 15 січня 2024
  Outdated Browser
  Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
  Outdated Browser
  Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
  ви можете вільно користуватися ним.
  67.15%
  людей використовує
  цей браузер
  Google Chrome
  Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
  9.6%
  людей використовує
  цей браузер
  Mozilla Firefox
  Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
  4.5%
  людей використовує
  цей браузер
  Microsoft Edge
  Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  3.15%
  людей використовує
  цей браузер
  Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux