Модульні будинки для переселенців та пункти обігріву
Модульні будинки для переселенців
Встановити такий будинок можна в будь-якій локації.
Такі будинки встановлюються будь-де — біля моря, у горах, у лісі, де завгодно. Робляться палі та встановлюються. В будинку є волокно, яке дуже добре зберігає тепло.
Опалення в такому будинку забезпечується завдяки теплій підлозі та кондиціонеру після під’єднання його до електрики.
Модульні будинки можуть бути від 15 квадратних метрів, укомплектовані меблями, тобто є все для проживання.
В будинках можуть жити від однієї сім’ї, так можуть і дві-три. У будинку дві кімнати — дитяча та доросла. Модульні будинки виготовляються на виробництві, потім їх встановлюють на машини та відвозять в пункти, де їх потрібно розмісти.
Ідея будувати житло для ВПО появилась у звязку з тим, що люди почали виїжджати зі своїх домівок, всі хотіли жити за містом.
Уже реалізовано такий проект у Львові — побудовано ЦЕНТР МАТЕРІ І ДИТИНИ "НЕЗЛАМНІ МАТУСІ" — тимчасове житло для жінок при надії та матерів з дітьми.
Проект тимчасового притулку для внутрішньо переміщених осіб, які вимушено покинули або втратили свої домівки через військову агресію росії проти України розробили архітектори бюро Sulyk Architects.
Проект тимчасового притулку для внутрішньо переміщених осіб.pdf
Пункти обігріву для громадян
Пункт обігріву для громадян — дерев’яна каркасна конструкція з дерева та синтетичного утеплювача. Її розмір складає шість на вісім метрів.
Пункт обігріву спроєктувано таким чином, щоб вміщалося 50 громадян, але також можна розмістити і 60. В таких пунктах є облаштовані робочі місця, місця для харчування та для розігрівання їжі.
Тут можна завжди залишатись на зв’язку, бо є вай-фай завдяки старлінку. Електропостачання цього об’єкту відбувається або з центральної мережі, або від генератора.
В пункті обігріву є пічка власної розробки. Це піч, яка підігріває і повітря, і їжу, і приміщення. Від неї розподіляється тепло завдяки теплому повітрю, вентилятору та системи вентиляції по всій території будівлі.
Вогнегасники, розташовані по всьому приміщенню, розетки, де можна підзарядитись або від USB або від свого подовжувача. Будова має 6 на 10 метрів, висота 3 та 2 метри, має дерев’яну конструкцію. Для будівництва використовуються українські матеріали — українське дерево, також синтетичний утеплювач найвищої якості.
Ця конструкція швидко розкладається і складається. Певною групою професіоналів вона збирається протягом дня, і вже ввечері може гріти громадян.
Схема мобільного пункту обігріву для населення:
Цей пункт обігріву — перший, виготовлений компанією. Його замовила благодійна організація “Карітас”.
За матеріалами Суспільне.Новини та компанії ТОВ "Чорноморськ Строй груп".