Відкрито, прозоро та доступно про ONOVA на I Business & Legal IT Forum 2022. Єгор Стефанович, голова правління громадської спілки «Український фонд енергоефективності та енергозбереження» вперше публічно презентував платформу взаємодії ONOVA ГIC HUB. “IT-індустрія у воєнний період та як вона стала окремим цифровим фронтом” - така тема об’єднала учасників зустрічі.
У своєму виступі на форумі очільник UFEES розкрив функції та можливості геоінформаційного сервісу і поділився стратегією відбудови та оновлення інфраструктури України, що уже сьогодні впроваджується Лігою оновлення України.
Нагадаємо, інноваційний IT-продукт розроблений у співпраці з компанією Esri (США) та громадською організацією “Електронна Україна”та створений для оперативної фіксації руйнувань на електронній мапі, співпраці локальної влади та профільних міністерств, бізнесу, інвесторів, громадських представників - усіх учасників Ліги оновлення України задля відбудови та оновлення України.
Важлива функція геоінформаційного сервісу ONOVA ГIC HUB – зрозумілий та дієвий інструмент для залучення інвестицій, підкреслив голова правління UFEES, а також розповів як він працює та які успішні кейси уже підтверджують дієвість цієї ініціативи.
Єгор Стефанович, голова правління Громадської спілки «Український фонд енергоефективності та енергозбереження»
“Уже сьогодні заключили меморандуми та договори про співпрацю із понад 20-ма громадами України, що постраждали від дій окупаційної армії росії, такі як міста-герої Буча, Ірпінь, Макарів, Чернігів, Харків, Миколаїв, Кременчук та інші населені пункти. Вони БЕЗКОШТОВНО використовують ГІС HUB ONOVA та наносять на електронну карту дані про пошкодження, руйнування та оцінюють потреби на місцях. Також до ГІС HUB ONOVA приєднались Міністерство інфраструктури, Міністерство розвитку громад та територій, Міністерство енергетики, Міністерство молоді та спорту, ведуться перемовини з іншими міністерствами та ОДА України, долучаються представники бізнесу, ЗМІ та незалежної громадськості.”
Об’єднання фахівців усіх напрямків, що готові працювати над конкретними інфраструктурними проектами та оновлювати їх із урахуванням новітніх технологій та стандартів, мікроклімату, потреб та генплану міст і громад – запорука того, що Україна майбутнього буде кращою версією себе: сучасною, комфортною, безпечною та енергетично незалежною.